Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cena


  Home Produkty_cz Flísové bundy Polartec Bundy, mikiny, vesty (dámské i pánské)pánská fleece bunda NORYLSK III POLARTEC WindPro black-black

2565 CZK
dámská fleece bunda SYBERIA POLARTEC WindPro

1720 CZK
pánská fleece bunda NORYLSK III POLARTEC WindPro red-black

2565 CZK
dámská fleece vesta TANA

1140 CZK
pánská fleece bunda BAKU POLARTEC C100

1530 CZK
dámská fleece bunda LENA POLARTEC C100

1390 CZK
pánská fleece bunda HALNY POLARTEC WindBloc

2990 CZK
pánská fleece bunda KAUKAZ POLARTEC C200

1830 CZK
vesta ORKAN POLARTEC

1690 CZK   1890 CZK
dámská fleece bunda KAMCZATKA POLARTEC C200

1530 CZK
dámská fleece bunda CZUKOTKA POLARTEC C200

1830 CZK
pánská fleece bunda TUNDRA POLARTEC C200 graphite-black

2030 CZK
pánská fleece bunda TUNDRA POLARTEC C200 red-graphite

2030 CZKFleece bundy a mikiny (flísky) z materiálu Polartec

Flísky jsou ušité z polyestrové tkaniny s názvem "fleece" - tvoří tzv. druhou vrstvu oblečení, jejímž úkolem je zadržet tělesnou teplotu pod bundou a zároveň odvést vyprodukovanou vlhkost ven. Vysoce kvalitní výrobky pro outdoor a sport zajistí komfort při všech příležitostech. Naši nabídku tvoří například dámská outdoor bunda fleece Kamczatka nebo pánská flíska Norylsk Polartec.Použití zipů YKK zajišťuje kompatibilitu se svrchním oblečením, čili umožňuje vepnutí dámské flísové bundy do dámské membránové bundy a stejně tak pánské flísky do pánské outdoor bundy naší výroby a to pomocí druhého zipu u svrchní bundy. Některé polartecové bundy z naší kolekce mají nejvíce namáhaná místa, tj. ramena a lokty, zesílená. Flísové bundy šijeme z originálních materiálů firmy POLARTEC LCC.

Fleece CLASSIC 200 je lehká, prodyšná látka z polyestrových vláken vyráběna známou americkou firmou POLARTEC LCC. Je barevně stálá, ve srovnání s jinými flísovými materiály je značně odolná vůči žmolkovatění a uchovává si tak svůj estetický vzhled. Vyznačuje se výbornými termoizolačními vlastnostmi, tj. akumuluje teplo vyprodukované lidským organizmem a zároveň nebrání odpařování potu z povrchu kůže ven. Nepohlcuje vlhkost ani cizí pachy, je hypoalergická a příjemná na dotek.

Fleece WindPro je lehký, hřejivý, hustě pletený flís, který se vyznačuje 4-krát větší větruodolností ve srovnání se standardním flísem. Je schopen zachytit a nepropustit až 85% větru. Zároveň se vyznačuje velmi dobrou prodyšností a termoizolačními vlastnostmi. Nepohlcuje vlhkost a cizí zápachy, navíc je voděodpudivý.

Fleece CLASSIC 100 je lehká, prodyšná látka z polyestrových vláken vyráběna známou americkou firmou POLARTEC LCC. Je barevně stálá, ve srovnání s jinými flísovými materiály je značně odolná vůči žmolkovatění a uchovává si tak svůj estetický vzhled. Vyznačuje se výbornými termoizolačními vlastnostmi, tj. akumuluje teplo vyprodukované lidským organizmem a zároveň nebrání odpařování potu z povrchu kůže ven. Nepohlcuje vlhkost ani cizí pachy, je hypoalergická a příjemná na dotek.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist