Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cena


  Home Produkty_cz Batohy a batůžky Všechny batohybatoh WALKER CORDURA

1990 CZK
batoh NOMAD II CORDURA

2850 CZK
batoh VANDRÁK CORDURA

1790 CZK
batoh expediční WĘDROWIEC IV

3990 CZKVýletní, turistické, městské a expediční batohy

Společnost Wolf Gang vyrábí a prodává vysoce kvalitní turistické batohy, výletní a městské batohy a expediční batohy pro všestranné použití z kvalitních materiálů jako Dura.on, Cordura a další. Klademe důraz na vysoké nároky každého uživatele a s tímto přístupem zohledňujeme požadavky zákazníků.

Outdoor batohy pro náročné

Při výrobě našich batohů Wolf Gang klademe důraz na jejich kvalitu a odolnost. Používáme přezky od firmy Duraflex, technické pásky a popruhy z Nylonu a zipy YKK, které bezvadně fungují za každého počasí. Všechny vnitřní švy jsou chráněny před rozpáráním a místa obzvlášť vystavena riziku poškození mají navíc rýgl. Většina batohů je standardně vybavena nepromokavou pláštěnkou, píšťalkou od ITW NEXUS, oranžovými lemy usnadňujícími nalezení zipů uvnitř batohu a mnoha jinými funkčními doplňky. Odrazové prvky zepředu a zezadu jsou samozřejmým bezpečnostním prvkem každého batohu. Mnohé úchyty a místa pro připevnění Vaší výbavy a speciální úchyt pro přenášení výrazně zvyšují funkční vlastnosti batohu.

BATOHY NA VÝLETY A DO MĚSTA

jsou batohy o objemu do cca. 30 litrů a hodí se pro každodenní nošení a jednodenní výlety. Moderní zádové systémy zaručují pohodlné nošení a záda s distančním zádovým ventilačním systémem usnadňují odvod potu. Tyto batohy jsou vybaveny hrudním a bederním popruhem, ergonomickými ramenními popruhy, které jsou uzpůsobeny postavě uživatele tak, aby zajistily pohodlné a bezpečné užívání během nošení.

TURISTICKÉ BATOHY

o objemu mezi 30 až 50 litry se používají při několikadenních výletech nebo túrách. Tyto batohy mají propracovanější bederní pás a vyztužená speciální pěnou, často i s hliníkovými lištami - záda, která jsou navíc vypolstrována prostorovou síťkou 3D zajišťující pohodlné nošení. Turistické batohy jsou samozřejmě vybaveny hrudním popruhem a ergonomickými ramenními popruhy, které se přizpůsobují postavě uživatele tak, aby zajistily pohodlné a bezpečné nošení.

BATOHY EXPEDIČNÍ

jsou největší batohy s kapacitou přesahující 50 litrů a používají se na dlouhodobější expedice a treky. Naše expediční batohy se vyznačují tím, že mají hliníkové lišty kvůli vyztužení zad batohu, propracovaný, pevný a ergonomický bederní pás, který Vám usnadní přenášení velkých a těžkých nákladů. Jsou to dvoukomorové batohy s plněním shora a zespodu. Zádový nosný systém je nastavitelný, což umožňuje nastavit výšku usazení batohu na zádech a přizpůsobit tak expediční batoh konkrétní postavě.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist